דיל סופ"ש מטורף!! שעוני הילדים Kidi לשמירה ומעקב אחרי הילדים במחירים הזולים בארץ! רק לחברי "קונים נכון"

יש מוצרים שהערך שלהם בלתי ניתן למדידה, כאלו הם שעוני הילדים הנועדו למעקב ואיתור הילד. במקרה של מצוקה או צרה ניתן הכל כדי לדעת היכן היקרים לנו מכל נמצאים.

השעונים הללו לילדים הם מסוג המוצרים שאף פעם לא מצאנו להם פתרון איכותי בהזמנה מחו"ל, אז חברנו לרשת KSP בדיל בלעדי למחיר הכי זול בארץ, כזה שלא תמצאו גם בחו"ל

מחירים מטורפים לסדרת השעונים ממחיר של החל מ149 שקלים בלבד!! תקף עד מוצ"ש ה2.3 ב23:59 בלבד!

KidiWatch Basic

199.00 רק 149 שקלים!

קופון: BuywithusKSP

לרכישה

שעון מתקדם הכולל קישורית gps, gsm ,2G, איתור מיקום ילדך, התראות, הודעות טקטט, שיחות קוליות, מצב SOS במקרי חירום, מד צעדים ובריאות, שעון מעורר, צפייה בהיסטוריית מיקומים, אזורי בטחון.


 

שעון מתקדם הכולל מסך מגע צבעוני, קישורית gps, gsm ,2G, איתור מיקום ילדך, התראות, הודעות טקטט, שיחות קוליות, מצב SOS במקרי חירום, מד צעדים ובריאות, שעון מעורר, צפייה בהיסטוריית מיקומים, אזורי בטחון.


שעון מתקדם הכולל קישורית gps, gsm ,2G, איתור מיקום ילדך, מצלמה לצילום מרוחק, האזנה מרחוק, פנס, התראות, הודעות טקטט, שיחות קוליות, מצב SOS במקרי חירום, מד צעדים ובריאות, שעון מעורר, צפייה בהיסטוריית מיקומים, אזורי בטחון, ועוד…


 

צילום מסך 2019.02.28 ב.18.21.16.png

הורים לילדים צעירים?
רוצים להיות בטוחים שהילד שלכם בטוח בכל זמן ובכל מקום?
בעזרת KIDI תוכלו לעקוב אחרי הילד בכל זמן ובכל מקום ולהיות רגועים שהוא בטוח

אנחנו יודעים בדיוק איך אתם מרגישים. מצד אחד, אתם רוצים להעניק לילד שלכם את כל החופש שבעולם. מצד שני, אתם יודעים בדיוק איך עובד אותו עולם, ולכן רוצים לגונן ולשמור על הילד שלכם. מצאנו עבורכם את הפתרון המושלם: שעון חכם המאפשר לדעת איפה הילד נמצא בכל זמן נתון, כזה שאתו גם הילד מרגיש בטוח!

שעון הילדים קידי הוא מכשיר מדור חדש המאפשר תקשורת עם הילד ופיקוח על מקומו במשך כל שעות היממה. השעון כולל GPS וטלפון, הוא מתממשק לאפליקציה באמצעותה ניתן לראות היכן נמצא הילד וכן היסטוריה של מיקומיו הקודמים. ישנה אפשרות להגדיר "אזורי בטחון", כבית ספר, בית או גן ולקבל התראה אוטומטית כשהילד נכנס או יוצא מהאזור.

אפשרויות בטיחות חשובות נוספות הקיימות בשעון הן לחצן ה- SOS, אשר באמצעות לחיצה עליו שתקבלו התראה מיידית לסלולארי שלכם במידת הצורך; מצלמה לתפיסת תמונה (בדגמים מתקדמים); ואפשרות לקבוע עד 15 אנשי קשר שיוכלו ליצור קשר עם הילד (חסימת גישה לזרים). מראהו האטרקטיבי של השעון כולל מסך מגע צבעוני ורצועה בגוונים קסומים, כך שהילד יענוד אותו בשמחה.

 

תגובות - ישירות מפרופיל הפייסבוק:

שאלות ותגובות

Leave a reply

קונים נכון - BuyWithUs