דיל נבחר!

Bissell Crosswave – מכשיר ניקוי הרצפות המהפכני בשילוח ישיר ואחריות בינלאומית!

966 ש"ח כולל משלוח עד הבית!
לחברי פריים, הסבר בדף
Bissell Crosswave – מכשיר ניקוי הרצפות המהפכני בשילוח ישיר ואחריות בינלאומית!
Bissell Crosswave – מכשיר ניקוי הרצפות המהפכני בשילוח ישיר ואחריות בינלאומית!
966 ש"ח כולל משלוח עד הבית!

SaveSavedRemoved 0

224.5 פאונד כולל משלוח ומס עד פתח הבית למנויי פריים! כלומר כ-966 ש"ח כולל אחריות בינלאומית. זול במאות שקלים מהמחיר הקודם.

דגשים: המחיר מבוסס על משלוח מוזל לחברי פריים, למידע והצטרפות חינם לפריים לחצו כאן. נדרש מתאם חשמל פשוט מתקע בריטי לשקע ישראלי. לשלם בפאונד בקופה.

מכשיר מהפכני מבית BISSELL אשר כבש את ארה"ב ואירופה – שוטף שטיחים וכל סוגי הרצפות (כולל פרקט)

דגם Crosswave – מכשיר שעושה 3 פעולות ב-1 – גם שואב לכלוך, חול ואבק, גם שוטף באמצעות מברשת מסתובבת, מים וסבון וגם יונק את המים ומייבש את המשטח.

מכשיר עוצמתי השואב את הרצפה או את השטיח ואז מקרצף את הרצפה באמצעות מברשת ייחודית (ניתן להשתמש במגוון מברשות לשימושים שונים!) ולסיום שואב ויונק את המים מהרצפה ומשאיר אותה נקייה לייבוש מהיר.

להבדיל ממכשירים או רובוטים אשר מעבירים סמרטוט לח/רטוב, המכשיר CrossWave מבצע ניקיון מלא ויסודי כל שפעולת שטיפת הבית הופעת למשימה קלה ומהירה וזאת ללא צורך בהכנות מוקדמות כגון טאטוא או שאיבה.כמו-כן, ה CrossWave יודע להתמודד עם ניקיון לכלוך רטוב – צלחת קורנפלקס עם חלב ש״התעופפה״ לרצפה? אין שום בעיה – פשוט וקל.

כשמדובר ברצפות קשות ומלוכלכות במיוחד, ה – ‪Croswave‬ שוטף לרמת ניקיון מדהימה, גליל המברשת יודע להתמודד עם כתמים ופריטים דביקים ומביא לניקיון יסודי וללא עקבות.חידוש שטיחים ישנים, ניקוי אינטנסיבי באמצעות הזרקת מים בשילוב חומר ניקוי לתוך הסיבים בזמן שהמברשת מסתובבת ומסירה את הלכלוך.

מוזמנים לשתף!

שאלות ותגובות

   Leave a reply

   קונים נכון – BuyWithUS
    הוקמה מתוך הצורך שעלה אצל משפחה וחברים לעזרה, תמיכה וידע בצרכנות נכונה וברכישות ברשת בפרט. המעגל הורחב וכיום מונה עשרות אלפי עוקבים בפלטפורמות השונות שלנו.

   עיקבו אחרינו

   קונים נכון - BuyWithUs