דיל נבחר!

מברשת שיניים חשמלית נטענת Oral-B IBRUSH 9000

88$ 130$
מברשת שיניים חשמלית נטענת Oral-B IBRUSH 9000
מברשת שיניים חשמלית נטענת Oral-B IBRUSH 9000
88$ 130$

SaveSavedRemoved 0
תוצאת תמונה עבור ‪oral b genius 9000‬‏

ראש מברשת מעוגל לניקיון מיטבי

הראשים המתחלפים של Oral-B למברשות שיניים חשמליות כוללים עיצוב בהשראה מקצועית המקיף כל שן בנפרד. התנועה הדינמית של פעולת הניקיון התלת מימדית עוזרת לראש המברשת להתאים את עצמו לשיניים שלך בזמן שהוא מתנודד, מסתובב ורוטט כדי לשבור ולהסיר עד 100% יותר פלאק ממברשת שיניים ידנית רגילה.
*בהשוואה למברשת שיניים ידנית רגילה

ממרקת את השיניים לשיניים לבנות יותר החל מהיום הראשון

ראש המברשת 3D White מסייע בהסרת כתמים על פני השטח באמצעות הסיבים הקעורים הממרקים שלו, כך שתוכלו לקבל שיניים לבנות יותר כבר מהיום הראשון לשימוש. כמו כן, תוכלו לתכנת את אפליקציית Oral-B למסע ההלבנה כדי לשפר את שגרת הצחצוח שלכם.

חניכיים בריאות עם חיישן לחץ

שמירה על בריאות החניכיים היא חלק חשוב משגרת השמירה על בריאות הפה. חיישן הלחץ המשולש מסייע בהגנה על החניכיים שלכם מפני צחצוח יתר. הטבעת החכמה מאירה והרטט מאט ונעצר כאשר אתם מצחצחים חזק מדי. כמו כן ניתן להעביר את ידית המברשת למצב רגיש.

לראות, להתאים, לדעת עם זיהוי מיקום

טכנולוגיית זיהוי המיקום המתקדמת של מברשות השיניים החשמליות מסדרתGENIUS מאפשרות לכם לראות היכן אתם מצחצחים, כך שתוכלו להתאים את הטכניקה שלכם ולעולם לא לפספס אזור, ותוך כדי לדעת בביטחון שאתם מקבלים ניקיון מיטבי. הטיימר המובנה לשתי דקות מאפשר לכם לצחצח בדיוק במידה הנכונה, עם זמן מוגדר לכל אזור בפה שלכם.

מברשת חכמה המספקת משוב בזמן אמת

מברשת השיניים החשמלית Oral-B GENIUS 8000 עם טכנולוגיית בלוטות' מספקת טיפול ממוקד תוך התקדמות במסע טיפול השיניים שלכם, ומספקת הנחיות שאיש המקצוע בתחום רפואת השיניים יכול להתאים. הורידו את האפליקציה של Oral-B לטלפון החכם והשתמשו בטכנולוגיית בלוטות' לקבלת משוב בזמן אמת תוך כדי ניקוי לשיפור הרגלי הצחצוח.

חוויה מותאמת אישית.

שפרו את החוויה האישית שלכם עם טבעת חכמה מולטי-פונקציונלית של 360 מעלות. הטבעת החכמה, הנראית לעין מכל זווית במהלך הצחצוח, מאפשרת לך לקבל משוב מחיישן הלחץ, טיימר הצחצוח וחיבור הבלוטות' בקלות. ניתן גם לתכנת אותה דרך אפליקציית הטלפון החכם של Oral-B כדי שתאיר תוך כדי הצחצוח בצבע לבחירתכם מתוך 12 אפשרויות.

חיי סוללה ארוכים במיוחד

מברשת השיניים Oral-B GENIUS 8000 מכילה סוללת ליתיום-יון מתקדמת המתוכננת להיטען במהירות הבזק תוך שהיא מאפשרת פעולת ניקיון מתמשכת לאורך זמן בין טעינות.

המותג המומלץ ביותר ע"י רופאי שיניים ברחבי העולם

גלו את הרמה הבאה בחדשנות בנושא בריאות הפה שמביאה אליכם Oral-B- מובילה עולמית בתחום מברשות השיניים. כל מברשת שיניים חשמלית של Oral-B מעניקה ניקיון מיטבי בהשוואה למברשת שיניים ידנית רגילה. מצאו את מברשת השיניים המושלמת בשבילכם מבית Oral-B – המותג מספר 1 בשימוש והמומלץ ביותר על ידי רופאי שיניים ברחבי העולם.

מוזמנים לשתף!

שאלות ותגובות

Leave a reply

קונים נכון – BuyWithUS
 הוקמה מתוך הצורך שעלה אצל משפחה וחברים לעזרה, תמיכה וידע בצרכנות נכונה וברכישות ברשת בפרט. המעגל הורחב וכיום מונה עשרות אלפי עוקבים בפלטפורמות השונות שלנו.

עיקבו אחרינו

קונים נכון - BuyWithUs