טירוף לחטוף מהר! אוזניות Jabra Elite 65t TWS במחיר הזייה!

אמאזון - Amazon
רגע לפני שמתחילים, זכרו להצטרף לערוץ הטלגרם של ״קונים נכון״ – החסכון עלינו!
מחפשים דיל, טיפים על צרכנות או סיוע לפני רכישה? הצטרפו לקהילת הפייסבוק של דקדנטינו!


מזה מספר שנים מותג JABRA עשה לעצמו שם בישראל עד לרמה שיש כאלה שיטענו שמדובר באוזניות ה TWS הכי טובות בשוק. והאמת שעם המחיר הנוכחי המשוגע שיש היום, מדובר בדיל אמיתי בארץ שחבל לפספס! פשוט מחירי שחיטה!

מחיר טירוף! 84$ כולל משלוח ללא מס נדרש! כלומר רק כ-278 ש”ח מחיר סופי!

  • אוזניות אלחוטיות אמיתיות – שיחות ברורות להפליא עם אוזניות אלחוטיות אמיתיות של Jabra Elite 65t שהוכחו כמספקות ביצועי שיחה מעולים. בנוסף, סוללה ארוכת טווח עם נרתיק טעינה כלול מחזיקה אותך לחיבור כל היום.
  • אוזניות Bluetooth רב-פונקציונליות – הפקדים המשולבים מאפשרים לך לענות לשיחות, לכוונן את עוצמת הקול או להשהות מוסיקה בלחיצת כפתור בלבד. בנוסף, הם מדורגים ב- IP55 עם אחריות לשנתיים כנגד מים ואבק (חובה לבצע הרשמה).
  • קח שיחות עבודה מהבית – טכנולוגיית ארבעה מיקרופונים מדהימה מציעה ביצועי שיחה מהשורה הטובה ביותר, עם עד 15 שעות סוללה לייצור פרודוקטיביות מרבי – גם כשאתה לומד או עובד מהבית בטלפון החכם שלך.
  • ללא נפילות של שמע – עם האיכות המעולה של הקישוריות שלנו, אתה יכול להתקשר ולהאזין למוזיקה מבלי לדאוג לנשירת שמע. בנוסף, צליל סביבתי חיצוני שומר על מודעות לסביבה ומסנן רעשי רקע מספק שיחות חדות וברורות.
  • התאם אישית את הצליל שלך – בין אם אתה משתמש באוזניות של אפל, אוזניות סמסונג או יותר, תוכל להאזין למוזיקה שלך כמו שאתה רוצה לשמוע אותה, על ידי התאמה אישית של הצליל שלך באפליקציית Jabra Sound +. האוזניות תואמות ל- Apple ו- Android.
  • Jabra Elite 65t מותאם לשימוש עם סמארטפונים / טלפונים ניידים. זה לא מותאם במיוחד לשימוש ישירות עם מחשב

מוזמנים לשתף!
טירוף לחטוף מהר! אוזניות Jabra Elite 65t TWS במחיר הזייה!
טירוף לחטוף מהר! אוזניות Jabra Elite 65t TWS במחיר הזייה!
84$
נשמח לשמוע את דעתך..

השאר תגובה

קונים נכון – BuyWithUS
 הוקמה מתוך הצורך שעלה אצל משפחה וחברים לעזרה, תמיכה וידע בצרכנות נכונה וברכישות ברשת בפרט. המעגל הורחב וכיום מונה עשרות אלפי עוקבים בפלטפורמות השונות שלנו.

קונים נכון - BuyWithUs
Logo