מגב עם שפריצר מבית Daros במחיר רצפה!

15.33$
אליאקספרס - Aliexpress
דיל בזק!
מגב עם שפריצר מבית Daros במחיר רצפה!
מגב עם שפריצר מבית Daros במחיר רצפה!
15.33$

רבים מכם יודעים שאני חובב גדול של מגבים עם שפריצר. הייתי מבין הראשונים שרכש את ה Deerma Mop ובאופן כללי אני מוצא את המוצר מאוד יעיל, בעיקר לעצלנים כמוני שאין להם כוח להתחיל למלא דלי עם סבון.

הקונספט מאוד פשוט. מדביקים את הסמרטוט מטה, ממלאים את המיכל עם ממש מעט סבון רצפה והרבה מים ופשוט שוטפים. חסר קצת מים? לוחצים על הכפתור ומשפריצים עוד מים בעת הצורך. סיימתם לנקות? הסמרטוט כבר מלוכלך מדי? זורקים לכביסה ומחליפים באחר.

אז למה דווקא עכשיו? ובכן, כבר תקופה שאני מחפש אחד נוסף לבית והמוצר הזה מאוד סקרן אותי. למה? שתי סיבות עיקריות.

1. הוא ממש זול! המחיר של ה Deerma Mop כבר עלה לכמעט 30 דולר לאחרונה ופה מקבלים מוצר עם יכולות די זהות בחצי מחיר ואפילו תקבלו גם 3 סמרטוטים ספייר!

2. מדובר במוצר שיושב במחסן “ישראל” כמו שהסינים אוהבים לקרוא לו. כנראה שזה בפועל קפריסין או משהו בסגנון, אבל מבחינת מה שחשוב בתכלס, המוצר מגיע ממש מהר (אני קיבלתי בתוך כשבוע וחצי).

אז איך ההתרשמות מהמוצר? סה”כ ממש אחלה. הוא לא מאסיבי כמו ה Deerma ולא הייתי אומר שאיכות הבניה באותה רמה, אבל מצד שני הוא פחות כבד, הסמרטוטים שלו יותר גדולים והשפריצר שלו מאוד נוח. סה”כ אחלה קניה וכעת המחיר ירד לדיל הכי זול שהיה למיטב זיכרוני. כ-15$ בלבד כולל משלוח!! מומלץ.

הקפידו לבחור מחסן ישראל!!

קישור לרכישה בראש הפוסט.

מוזמנים לשתף!

נשמח לשמוע את דעתך..

Leave a reply

קונים נכון – BuyWithUS
 הוקמה מתוך הצורך שעלה אצל משפחה וחברים לעזרה, תמיכה וידע בצרכנות נכונה וברכישות ברשת בפרט. המעגל הורחב וכיום מונה עשרות אלפי עוקבים בפלטפורמות השונות שלנו.

רוצים לחסוך?

הצטרפו לערוץ העדכונים בטלגרם

הצטרפו לקהילה שלנו

בקשות, המלצות ודיונים
קונים נכון - BuyWithUs
Logo