נתב אלחוטי משולב מודם D-Link די-לינק DSL-245GR

קיי.אס.פי - KSP
245 ש"ח לרכישה
buywithusKSP
ראוטר איכותי מבית D-Link, תומך ברשת הדור הרביעי 4G LTE, עם אפשרות לצירת רשת אלחוטית ובמהירות של עד 1167Mbps ובתקנים 802.11b/g/n/a/ac, כולל תמיכה במהירות של עד 200 מגה בתשתית בזק ותמיכה בתקן 35B

מחיר נהדר של 245 ש”ח בלבד! לא לשכוח להכניס קוד קופון buywithusKSP שידעו שהגעתם מאיתנו!

נתב אלחוטי משולב מודם D-Link דגם DSL-245GR

יציאת USB
הנתב מצויד ביציאת USB לחיבור מודם USB, שניתן להשתמש בו כדי ליצור חיבור לאינטרנט. בנוסף, ליציאת ה- USB של הנתב תוכלו לחבר התקן אחסון USB, שישמש ככונן רשת, או מדפסת.
יציאת DSL ומתג 4 יציאות, תמיכה WAN Ethernet
הנתב מצויד ביציאת DSL להתחברות לקו VDSL במהירות גבוהה. 4 היציאות מאפשר לכם לחבר מחשבים המותאמים לEthernet, קונסולות משחק והתקנים אחרים לרשת שלכם. בנוסף, ניתן להשתמש בכל יציאת Ethernet בהתקן כדי להתחבר לקו Ethernet פרטי.
ממשק אלחוטי
באמצעות מכשיר ה- DSL-245GR אתם יכול ליצור במהירות רשת אלחוטית במהירות גבוהה בבית או במשרד שלכם, המאפשרת למחשבים ומכשירים ניידים לגשת לאינטרנט כמעט בכל מקום (בטווח התפעולי של הרשת האלחוטית שלכם). פעילות סימולטנית של פס 2.4GHz ופס 5GHz מאפשרת לבצע מגוון רחב של משימות. הנתב יכול לפעול כתחנת בסיס לחיבור מכשירים אלחוטיים בתקן 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n ו- 802.11ac (בקצב החיבור האלחוטי עד 1167Mbps), עד 300 מגהביט לשנייה עבור 2.4GHz ועד 867Mbps עבור 5GHz 
חיבור אלחוטי מאובטח
הנתב תומך במספר פונקציות עבור הממשק האלחוטי: מספר תקני אבטחה (WEP, WPA / WPA2), סינון כתובות MAC, WPS, WMM.
בנוסף, המכשיר מצויד בכפתור לכיבוי / הפעלה של רשת ה- Wi-Fi. במידת הצורך, למשל, כשאתם יוצא מהבית, אתם יכול להחליף בקלות את ה- WLAN של הנתב על ידי לחיצה על הכפתור, והתקנים המחוברים ליציאות LAN של הנתב יישארו במצב מקוון. 
יכולות מתקדמות של רשת אלחוטית
תמיכה ברשת Wi-Fi אורחת מאפשרת לך ליצור רשת אלחוטית נפרדת עם הגדרות אבטחה אינדיבידואליות ומגבלת קצב מקסימאלית. התקנים המחוברים לרשת האורח יוכלו לגשת לאינטרנט, אך יבודדו מהמכשירים והמשאבים של רשת ה- LAN של הנתב.
אבטחה
הנתב האלחוטי DSL-245GR כולל חומת אש מובנית. פונקציות האבטחה המתקדמות ממזערות את האיומים על התקפות האקרים, מונעות פריצות לא רצויות לרשת שלך וחוסמות את הגישה לאתרים לא רצויים למשתמשים ברשת LAN שלך.
תמיכת פרוטוקול SSH מספקת תצורה וניהול מרחוק מאובטחים יותר של הנתב עקב הצפנה של כל התעבורה המועברת, כולל סיסמאות.
בנוסף הנתב תומך ב- IPsec ומאפשר ליצור מנהרות VPN מאובטחות.
שירות Yandex.DNS מובנה מגן מפני אתרי אינטרנט זדוניים והונאה ועוזר לחסום גישה לתכנים למבוגרים במכשירי ילדים.

מוזמנים לשתף!
נתב אלחוטי משולב מודם D-Link די-לינק DSL-245GR
נתב אלחוטי משולב מודם D-Link די-לינק DSL-245GR
245 ש"ח

Tags:

5 Comments
 1. אהלן, אשמח לדעת אם אוכל לחבר את המכשיר כמודם ואליו אחבר ראוטר משלי. כלומר אכבה את האופציה של הראוטר המכשיר זה ואשתמש בו רק כמודם.
  אשמח לדעת אם אוכל לחבר אותו לסיבים אופטיים או שהוא יהווה צוואר בקבוק ובו “תיתקע” המהירות (במידה ואני מביא ראוטר תומך סיבים אופטיים ומחר למודם הזה)

  • Reply
   צוות BuyWithUs
   20/11/2020 at 20:09

   רק דבר אחד. אם סיבים זה אופציה אז היא עדיפה על תשתית בזק ובה לא תדרש למודם כלל לכן עדיף יהיה לקנות ראוטר רגיל לא מודם

  • Reply
   צוות BuyWithUs
   20/11/2020 at 20:08

   אתה יכול. התשובה היא כן לכל מה ששאלת. לא ייווצר צוואר בקבוק גם בסיבים עד למהירות 200 מגה.

   • אם אני מבין את התשובה שלכם אז אפשר לחבר לראוטר הזה סיבים אופטיים? ועד מהירות של 200 לא תהיה בעיה? ואם המהירות היא 300 אז המהירות תתקע על 200?

    • צוות BuyWithUs
     11/02/2021 at 12:20

     לא. להבנתי המגבלה של ה200 היא במודם בלבד. אם תעבור לסיבים המודם אינו נדרש והרשת האלחוטית או בחיבור הקווי תומכת במהירות גבוהה יותר

השאר תגובה

קרוב ל-20 שנות קניות ברשת הפכו אותנו למומחים בתחום, וככאלה מצאנו את עצמנו תמיד ממליצים, עוזרים ומשתפים את הידע למעגלים הקרובים.

בעזרת הניסיון הרב, הסקירות, ובעיקר התשוקה לתחום, הקמנו קהילה משפחתית שהפכה לאחד מאתרי הצרכנות המובילים בישראל.
כיום באמצעות הקשרים שלנו מול אתרים בארץ ובעולם, אנחנו מצליחים להביא לחברים שלנו את המחירים והמוצרים השווים ביותר ברשת.
קונים נכון - BuyWithUs
Logo