סט מטען מהיר וסוללות Panasonic eneloop Power Pack; 8AA, 4AAA

34.99$ 49.99$
סט מטען מהיר וסוללות Panasonic eneloop Power Pack; 8AA, 4AAA
סט מטען מהיר וסוללות Panasonic eneloop Power Pack; 8AA, 4AAA
34.99$ 49.99$

SaveSavedRemoved 6

הסט הבייתי המושלם הזה! שכולל את הסוללות הסופר איכותיות הללו ב2 הגדלים הנפוצים לשימוש בייתי, 8 AA ו4 AAA ב45$ עד הבית שהם כ157 שקלים בלבד!

בעבר כמות הסוללות שהיינו צורכים הייתה שולית יחסית. שלט אחד של טלוויזיה, מכונית המשחק של הילד וכו'. היום הסוללות הפכו לחלק חובה בחיינו, בין אם הם מובנות או בין אם הם סוללות שדורשות החלפה.

ראשית נציין את המובן מאליו, החלפה לסוללות נטענות תחסוך לנו לאורך שנים כספים והתעסקות רבה. אבל, רבים אינם יודעים כמה מזהמות הסוללות כאשר הם נזרקות ואינן מטופלות כהלכה. הם למעשה "מתפרקות" באתרי אשפה כללית והתוכן שלהם זולג ונספג באדמה ומגיע עד מי התהום שאנו שותים אז בחרו לעצמכם סיבה שמדברת אליכם יותר בין אם זה הכיס ובין אם זה כוס(המים)
ישנה חשיבות בבחירת סוללות נטענות איכותיות. סוללות באיכות נמוכה בין אם הן מזויפות או ממותג מוזל ולא איכותי יתאפיינו בקיבולת נמוכה מהמוצהרת ובפריקה של תוכן הסוללה לאחר טעינתה כשהיא לא בשימוש בכלל.

Panasonic Eneloop

מותג הסוללות של Sanyo, שחטיבת הסוללות שלה נרכשה והפכה ממותגת תחת פיליפס, הפך להיות שם גנרי לסוללות נטענות איכותיות. מגיע בשתי סדרות: הלבנה הבייתית והשחורה המקצועית, כאשר שתיהן נהדרות ויתאימו לנו משתמשי הקצה הביתיים.

מוזמנים לשתף!

שאלות ותגובות

   Leave a reply

   קונים נכון – BuyWithUS
    הוקמה מתוך הצורך שעלה אצל משפחה וחברים לעזרה, תמיכה וידע בצרכנות נכונה וברכישות ברשת בפרט. המעגל הורחב וכיום מונה עשרות אלפי עוקבים בפלטפורמות השונות שלנו.

   עיקבו אחרינו

   קונים נכון - BuyWithUs