תקנון האתר

תקנון אתר BuyWithUs.
אתר BuyWithUs הוקם במטרה לסייע למשתמשים לאתר את הדילים הטובים ביותר בארץ ובחו”ל.

אתר BuyWithUs אינו חנות המוכרת מוצרים כלשהם, אינו חלק מהעסקה שביצעתם ואינו מחזיק כלל בנתוני לקוחות כלשהם. האתר אינו מחזיק בפרטים מזהים או פרטי אשראי של המשתמשים וכל ההתנהלות בנוגע לרכישת מוצר הינה מול האתר ממנו רכשתם.

המחירים המפורסמים באתר BuyWithUs הינם באחריות החנויות בחו”ל ובישראל ומשתנים בכל יום ולעתים אף בכל כמה שעות או דקות. באחריותו המלאה של המשתמש באתר BuyWithUs לבדוק את המחיר הסופי בחנות לפני הרכישה.

דפי המוצר באתר BuyWithUs נלקחים ישירות מאתרי המוכרים בארץ ובחו”ל. באחריותו המלאה של המשתמש לוודא שהקישור המופיע באתר BuyWithUs מוביל לקישור המתאים באתר החנות של המוכר שכן המוכר עשוי לשנות את דף המוצר בחנות שלו מבלי ליידע וללא התראה מוקדמת.

המחיר המפורסם באתר BuyWithUs אינו כולל את עמלות חברות האשראי העשויות להשתנות מכרטיס לכרטיס ומחברה לחברה. באחריותו המלאה של המשתמש לבדוק האם הוא מחויב בעמלה על-ידי חברת האשראי ומה ערכה של עמלה זו.

צוות אתר BuyWithUs יעשה כל שביכולתו לסייע למשתמש בקבלת השירות הטוב ביותר מהחנות ממנה נרכש המוצר. עם זאת, אתר BuyWithUs אינו אחראי על מתן שירות לקוחות לרוכש מוצר מחנות כלשהי. שירות הלקוחות על כל צדדיו ומאפייניו (כולל טיב המוצר, זמן קבלת המוצר, איכות המוצר וכו’) יינתן על ידי החנות ממנה נרכש המוצר ולפי תנאי הרכישה באתר החנות

רכישה מהנה!!

מוזמנים לשתף!

קרוב ל-20 שנות קניות ברשת הפכו אותנו למומחים בתחום, וככאלה מצאנו את עצמנו תמיד ממליצים, עוזרים ומשתפים את הידע למעגלים הקרובים.

בעזרת הניסיון הרב, הסקירות, ובעיקר התשוקה לתחום, הקמנו קהילה משפחתית שהפכה לאחד מאתרי הצרכנות המובילים בישראל.
כיום באמצעות הקשרים שלנו מול אתרים בארץ ובעולם, אנחנו מצליחים להביא לחברים שלנו את המחירים והמוצרים השווים ביותר ברשת.
קונים נכון - BuyWithUs
Logo
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages