3.3.2024 10:36
אתם קולטים שקניתי את המוצר הזה לילדים בכ-50 ש״ח בארץ?? קחו אותו במחיר מצחיק ומשלוח מהיר Choice חינמי לגמרי. מטרת המשחק הינה להניח את כל החלקים כך שלא יישארו חורים. משחק סופר ממכר עם 120 שלבים מאתגרים לשעות של הנאה ברמת קושי עולה. המשחק מגיע עם מכסה מובנה כך שניתן לקחת אותו לכל מקום שתרצו.
הניחו את כל חלקי הפאזל התלת מימדיים על לוח המשחק באופן שנוצרת תמונה דו מימדית ללא חורים. 120 חידות מאתגרות בדרגות קושי מקל ועד קשה מאוד. משחק קומפקטי להנאה מושלמת גם בנסיעה.
2 סוגים של משחקים בדף המוצר. לי באופן אישי את ה 3D עליו אני ממליץ בחום אבל גם ה 2D בו צריך לסדר אותם לגובה נראה מרתק.